predskolski

predskolski3

POČETNIČKI SOLFEGGIO predviđen je za polaznike od 6-8 godina starosti. Za upis u početnički solfeggio nema prijamnog ispita.

LJETNI UPISNI ROK

Prijave i upis u početnički solfeggio odvijaju se u tajništvu škole od 10 - 14 sati od 22. svibnja 2017.  do popune slobodnih mjesta (nema prijamnog ispita).

Kod prijave i upisa potrebno je:

1. ispuniti Prijavnicu i Upisnicu (preuzeti s dolje navedenih poveznica ili u školi)

2. priložiti rodni list i domovnicu (preslike uz predočenje originala) - OIB je obvezan

3. Uplatiti 100,00 kn upisne participacije (uplata se vrši u školi)

Prijavnica za upis u početnički solfeggio  - preuzimanje

ili

Prijavnica za upis u početnički solfeggio - ispunjavanje i ispis

Upisnica - preuzimanje

ili

Upisnica - ispunjavanje i ispis

Za više informacija o uvjetima školovanja, nastavnom planu i organizaciji nastave početničkog solfeggia kliknite na karticu PREDŠKOLSKI UZRAST (gore).

Za dodatne informacije i naputke, izvolite nam se obratiti telefonom, elektroničkom poštom ili dogovorite osobni kontakt.

predskolski4

predskolski3

Početnički solfeggio odvija se 2 puta tjedno po 45 minuta, u grupama do 15 učenika. Predviđen je za djecu od 6-8 godina starosti, a nastava je organizirana u skupinama po dobi polaznika.

Djeca na početničkom solfeggiu uz igru:

• usvajaju osnove glazbenih principa i upoznaju različite instrumente
  • razvijaju želju za uključivanjem u glazbene aktivnosti (pjevanje i slušanje glazbe)
  • razvijaju glazbeni sluh, glazbeno pamćenje i osjećaj za ritam
  • obogaćuju emocionalno doživljavanje glazbe
  • njeguju i kultiviraju glasovne mogućnosti i težnju za intonativno čistim pjevanjem uz pravilno disanje i jasno izgovaranje teksta.

Participacija roditelja u opremanju programa iznosi 1.600,00 kn za cijelu školsku godinu. Prvi obrok od 100,00 kn plaća se prilikom upisa, a ostatak u mjesečnim obrocima od 150,00 kn uplatnicom koja se dobije u Školi.

Za detaljne informacije o upisima kliknite na karticu UPISI  (gore).

predskolski2                       predskolski4