Dragi učenici dobro došli!
Želimo vam puno uspjeha u 2019./2020. školskoj godini!
Nastava počinje u ponedjeljak 9. rujna 2019. dogovorom o rasporedu sati u 10 ili 17 sati

U ponedjeljak 9. rujna u 10 ili 17 sati je dogovor o rasporedu sati sa nastavnikom individualne nastave u sobi navedenoj u popisu dodijeljenih učenika, a nastava solfeggia i svih teoretskih predmeta počinje u utorak 10. rujna, po oglašenom rasporedu sati.

Učenici početničkog solfeggia, osnovne škole, pripremnih razreda i srednje škole - pogledati podjelu učenika po profesorima glavnog predmeta i solfeggia na dolje objavljenim poveznicama.

Ugovori o plaćanju participacije u opremanju programa, javnoj djelatnosti škole i poboljšanju uvjeta rada za 2019./2020. školsku godinu učenicima će biti uručeni krajem rujna. Ukoliko su ostvareni uvjeti za oslobađanje plaćanja participacije, dokumentaciju uz zamolbu predati najkasnije do 20. rujna 2019. u tajništvo škole. Uvjete plaćanja participacije vidjeti OVDJE.

3. 9. 2019. u 20.15 sati - Molimo obratiti pozornost na promjene u rasporedima osnovne i srednje škole te podjeli učenika u 1. razredu osnovne škole.

POČETNIČKI SOLFEGGIO

➤➤ Raspored nastave solfeggia

➤➤ Nova podjela odjela učenika po grupama - 13. 9. 2019.

13. 9. 2019. - U početničkom solfeggiu oslobodila su se 2 mjesta u grupi A i 1 mjesto u grupi B.

OSNOVNA ŠKOLA

RASPORED

➤➤ Osnovna škola - raspored sati (novo - 7. 9. 2019. - promjena početka rada Malog gudačkog orkestra)

➤➤ Podjela nastavnika individualne nastave po sobama

PODJELA UČENIKA

➤➤ 1. razred - podjela učenika po nastavnicima individualne nastave i solfeggia (novo - 3. 9. 2019. u 20.15 sati)

➤➤ 2. razred - podjela učenika po nastavnicima solfeggia

➤➤ 3. razred - podjela učenika po nastavnicima solfeggia

➤➤ 4. razred - podjela učenika po nastavnicima solfeggia

➤➤ 5. razred - podjela učenika po nastavnicima solfeggia

➤➤ 6. razred - podjela učenika po nastavnicima solfeggia

SKUPNO MUZICIRANJE

Svi učenici od III. razreda OSNOVNE ŠKOLE dužni su pohađati nastavu skupnog muziciranja – zbor ili orkestar. Audicije i probe skupnog muziciranja počinju za zborove osnovne škole od 23.09., za Puhačke orkestre OŠ i SŠ od  25.09., i za Gudačke orkestre OŠ od 28.09. Za skupno muziciranje molimo pratiti posebne obavijesti na oglasnoj ploči i mrežnoj stranici.

➤➤ Puhački orkestar OŠ - obavijest o početku nastave - novo, 15. 9. 2019.

➤➤ Popis učenika Puhačkog orkestra OŠ - novo, 15. 9. 2019.

➤➤ Zborovi i orkestri osnovne škole - obavijest o početku nastave i rasporedu (novo - 7. 9. 2019. - promjena početka rada Malog gudačkog orkestra)

➤➤ Mali gudački orkestar OŠ - popis učenika

➤➤ Veliki gudački orkestar OŠ - popis učenika

➤➤ Mali dječji zbor OŠ - popis učenika

➤➤ Komorni i Veliki dječji zbor OŠ - popis učenika

SREDNJA ŠKOLA

RASPORED

➤➤ Srednja škola - raspored sati (novo - 3. 9. 2019. u 20.15 sati)

➤➤ Podjela nastavnika individualne nastave po sobama

PODJELA UČENIKA

➤➤ 1. i 2. pripremni razred - Podjela učenika po nastavnicima individualne nastave i solfeggia

➤➤ 1. razred SŠ - Podjela učenika po nastavnicima individualne nastave, solfeggia, klavira obv. i klavira TO

➤➤ 2. razred SŠ - Podjela učenika po nastavnicima individualne nastave, solfeggia, klavira obv. i klavira TO

➤➤ 3. razred SŠ - Podjela učenika po nastavnicima individualne nastave, solfeggia, klavira obv. i klavira TO

➤➤ 4. razred SŠ - Podjela učenika po nastavnicima individualne nastave, solfeggia, klavira obv. i klavira TO

SKUPNO MUZICIRANJE

➤➤ Puhački orkestar SŠ - obavijest o početku nastave - novo, 15. 9. 2019.

➤➤ Popis učenika Puhačkog orkestra SŠ - novo, 15. 9. 2019.

➤➤ Zborovi i orkestri srednje škole - obavijest o početku nastave i rasporedu

➤➤ Gudački orkestar SŠ - popis učenika

➤➤ Djevojački zbor SŠ - popis učenika

➤➤ Muški zbor SŠ - popis učenika

UPISI U POČETNIČKI SOLFEGGIO I 1. RAZRED OSNOVNE GLAZBENE ŠKOLE U ŠK. G. 2019./2020.

Upisi u 1. razred osnovne glazbene škole i početnički solfeggio su završeni. Eventualna slobodna mjesta bit će obznanjena na oglasnoj ploči i mrežnoj stranici škole u petak, 13. rujna 2019.